ČLENOVÉ ORCHESTRU

1. HOUSLE

BcA. Antonín Burda 1. koncertní mistr
Václav Zajíc 2. koncertní mistr
Eva Zrostlíková Schäferová zástupce koncertního mistra
Michal Andrýs
Ludmila Bauerová
Jiří Bečka
MgA. Lenka Brtníková
Jakub Horák
Teresia Lichá
Vadim Minchuk
MgA. Lucie Pavlíková
Jiří Pukl
Zora Sakařová
Volodymyr Sokyrko
BcA. Kristýna Štěpánová
Světlana Štěpánková
Mgr. Natalia Žovtobrjuch

 

2. HOUSLE

Mgr. Jaromír Křováček sólo hráč II. houslí
Jiří Hanuš zástupce sólo hráče II. houslí
Magdalena Andrýsová
Natsuko Broučková Ogushi
Hana Burianová
Mgr. Klára Homonaiová
Alena Hübnerová
Helena Jaborová
Bc. Kateřina Moriová
Mgr. Miriam Otčenášková
Martin Pachner
Václav Sedláček
Václava Tyčová

 

VIOLY

Dagmar Besuchová sólo violistka
Sergiy Domoroslov zástupce sólo violistky
Hana Hejnová
Ivana Katonová
Jakub Kocna
Markéta Koutská
MgA. Petr Kovář
Dana Landová
Iva Mackeová
Bc. Lenka Řezaninová
Eriko Špinglová-Araki, MMus.

 

VIOLONCELLA

Mgr. Petr Lichý koncertní mistr
Lubor Netolický zástupce koncertního mistra
Zuzana Benýšková
Miroslava Bradová
Barbora Holá
Dita Holá
Mgr. Milena Janáčková
MgA. Marie Šimková
BA. Tomoko Wiedswang Kanda

 

KONTRABASY

Tomáš Dvořáček sólo kontrabasista
Viktor Martinek zástupce sólo kontrabasisty
Anna Kellerová
Petra Machačová
Nora Petrova Vasileva
Daniel Vlček

 

FLÉTNY

Gabriela Biedermannová sólo flétnistka
BcA. Vojtěch Línek zástupce sólo flétnistky
MgA. Markéta Hucková
MgA. Petra Chmelařová
Nikola Olšaníková

 

HOBOJE

Mgr. Petra Zajíčková Pukovcová sólo hobojistka
MgA. Markéta Postlerová zástupce sólo hobojistky
Mgr. Libuše Hladíková
Tereza Kučerová

 

KLARINETY

Mgr. Pavel Plašil sólo klarinetista
Mgr. Jaromír Němec zástupce sólo klarinetisty
MgA. Jana Kadlecová Lahodná, Ph.D.
David Langášek

 

FAGOTY

Petr Macke sólo fagotista
Milan Zajíček zástupce sólo fagotisty
MgA. David Urban

 

LESNÍ ROHY

Mgr. Radek Hřiba sólo hornista
BcA. Petr Zirhut zástupce sólo hornisty
MgA. Jana Kucháriková
Jiří Radoň
Filip Špingl

 

TRUBKY

MgA. Martin Maroul sólo trumpetista
MgA. Pavel Herzog zástupce sólo trumpetisty
Karel Houdek
Petr Táborský

 

POZOUNY

Mgr. Vladimír Besuch sólo pozounista
MgA. Filip Hájek zástupce sólo pozounisty
BcA. Rostislav Balaštík
Jiří Třos
Luboš Votroubek

 

TUBA

Marek Filla

BICÍ NÁSTROJE

Rudolf Kuchárik sólo tympánista
Lukáš Tvrdý zástupce sólo tympánisty
Vlastimil Pell
Peter Stolár

 

HARFA

Dominika Ťuková

 

INSPEKTOŘI ORCHESTRU

Petr Macke
Nora Petrova Vasileva