Vstupenky a předplatné

On-line rezervace a prodej e-Vstupenek

Nejsnazší cesta k získání vstupenky na jednotlivé koncerty.

Vstupenky na všechny naše koncerty lze rezervovat a zakoupit on-line na portálu

HKpoint.cz

e-Vstupenka

Systém on-line rezervace (vizte dále) umožňuje i přímý nákup elektronické vstupenky, tzv. e-Vstupenky. Máte-li k dispozici internetové připojení, tiskárnu a kreditní kartu, můžete si vstupenku přímo vytisknout sami. Elektronickou vstupenku lze zakoupit i v den koncertu (krom omezení popsaných dále).

Rezervace vstupenek

Na on-line rezervaci a prodej vstupenek se dostanete buď přímo přes portál www.hkpoint.cz, nebo prostřednictvím odkazů uvedených u koncertů na našich stránkách.

 • maximální doba rezervace je 10 dní,
 • on-line rezervace jsou ukončeny nejdéle 20 minut před koncertem,
 • 3 dny před akcí jsou ukončeny stávající on-line rezervace na akce jiných pořadatelů, v této době lze vstupenky koupit v předprodeji.

Vyzvednutí rezervovaných vstupenek a předprodej vstupenek (mimo předplatné) probíhá v Infocentru Hradce Králové a v místě konání koncertu.

Zvýhodněné vstupné

Studenti a senioři

Pro studenty a seniory nabízíme zvýhodněné vstupné na většinu koncertů. Platí při zakoupení vstupenek v pokladně FHK i v Informačním centru Hradce Králové na Eliščině nábřeží.

Rodinné vstupné

Na vybrané koncerty a všechny koncerty abonentních řad BÍLÁ, ŽLUTÁ, ORANŽOVÁ a STŘÍBRNÁ nabízíme rodinné vstupné: v doprovodu rodiče má druhé a další dítě (do 15-ti let) vstup zdarma.

Hudební mládež

Studenti, kteří jsou držiteli průkazky Hudební mládeže mají volný vstup na koncerty abonentních řad Bílá, Žlutá, Oranžová a Stříbrná a zvýhodněný vstup na ostatní koncerty FHK. Platí po předložení průkazky pouze na pokladně ve Filharmonii Hradec Králové.

Předplatné

Nejjistější způsob získání vstupenky: výhodné předplatné – abonentka

Využijte výhod předplatného a staňte se abonentem Filharmonie Hradec Králové. Nabídka abonentních řad je velmi pestrá, takže si vybere opravdu každý. Mezi výhody předplatného patří výrazné cenové zvýhodnění, garance stálého místa v hledišti nebo nabídka dalších vstupenek za zvýhodněné ceny v průběhu sezóny.

Zakoupením předplatného získáváte:

 • znatelné zvýhodnění oproti běžnému vstupnému (až 30% sleva oproti běžné ceně vstupenky)
 • bonus volné vstupenky na některý z koncerů festivalu Hudební fórum Hradec Králové 2023
 • při zakoupení některého z abonentních cyklů obdržíte jako poděkování slevový kupón dle vlastního výběru z koncertů Hradeckého memoriálu 2023
 • při zakoupení některého z abonentních cyklů obdržíte jako poděkování kupón na 30% slevu na Vánoční předplatné Filharmonie Hradec Králové
 • abonentní vstupenka je přenosná
 • opět nabízíme flexibilní Kupónové předplatné

Tip: Víte, že předplatné na jednotlivé abonentní řady lze zakoupit i během sezóny? Cena předplatného bude snížena o již konané koncerty. Více informací na některém z kontaktů níže.

Abonmá FHK na 46. koncertní sezónu – 2023/2024

Prodej abonmá (předplatného) na 46. koncertní sezónu Filharmonie Hradec Králové (2023/2024) probíhá od 15. května do 29. června 2023.

Pro stávající předplatitele rezervujeme jejich místa do 8. června 2023.
Po tomto termínu budou místa nabídnuta dalším zájemcům.

Kde zakoupit předplatné:

Místem prodeje je pokladna Filharmonie Hradec Králové (Eliščino nábřeží 777, Hradec Králové).
Pokladna je otevřena od pondělí do čtvrtka v čase 9.00–16.30 hod.

On-line prodej předplatného

Předplatné je možné zakoupit také elektronicky jako eVstupenku na portálu HKpoint.cz.
Podrobné informace k získání eVstupenky najdete na stránce Vstupenky, případně Vám je poskytneme na následujících kontaktech:

 • telefon: 601 555 920, 495 221 901
 • e-mail: mala@fhk.cz nebo pokladna@fhk.cz

Tip: Nemáte-li po ruce tištěnou brožuru, stáhněte si ji v PDF: Brožura ke stažení.

Kupónové předplatné 2023/2024

Kupónové předplatné je zvláštní formou předplatného. Umožňuje získat vstupenky s výraznou slevou a zároveň dává návštěvníkům Filharmonie volnost při výběru koncertu a představení podle vlastního uvážení a časových možností.

Kupónová karta obsahuje šest kupónů. Jejím zakoupením vzniká možnost navštívit během koncertní sezóny šest libovolně vybraných abonentních koncertů a abonentních představení Filharmonie Hradec Králové.

Cena Kupónového předplatného 2023/2024 je jednotná pro všechny kategorie míst: 1 860 Kč.

Tip: Kupónové předplatné je možné zakoupit (i opakovaně) v průběhu celé sezóny 2023/2024 v Informačním centru Hradec Králové na Eliščině nábřeží a ve večerní pokladně FHK před koncerty.

Pravidla pro kupónové předplatné

 • Kupónové předplatné umožňuje sestavit si svou řadu koncertů a představení dle vlastního výběru z nabízených abonentních řad
 • Kupóny lze využít pouze na abonentní koncerty a představení Filharmonie Hradec Králové. Nelze je vyzžít na mimořádné koncerty a na představení jiných agentur ve FHK.
 • Každý kupón je nutné vyměnit za platnou vstupenku na vybraný koncert nebo představení do vyčerpání kapacity sálu.
 • Na každý abonentní koncert nebo představení FHK lze využít libovolný počet kupónů (vhodné pro partnery, rodiny apod.).
 • Kupóny jsou platné do konce sezóny 2023/2024.
 • Nevyčerpané kupóny nelze vracet!
 • Kupóny lze vyměňovat od 24. července 2023 v Informačním centru HK a ve večerní pokladně FHK před koncerty. Od stejného data lze vstupenky rezervovat a koupit na serveru www.hkpoint.cz.

Dárkový poukaz

Rádi byste darovali vstupenku na koncert nebo představení Filharmonie Hradec Králové, ale nejste si jisti, který vybrat? Věnujte dárkový poukaz.

Dárkové poukazy je možné zakoupit v průběhu celé sezóny 2023/2024:

 • ve večerní pokladně FHK – otevřena v době konání koncertů/představení a v době prodeje předplatného,
 • v Informačním centru Hradec Králové, Eliščino nábřeží (kontakt uveden výše).
 • v e-shopu Filharmonie Hradec Králové

Dárkový poukaz je třeba vyměnit za vstupenku na místo. Lze ji využít na kterýkoli koncert či představení pořádané Filharmonií Hradec Králové v sále FHK (do vyčerpání kapacity volných míst).

Poukaz lze uplatnit na následujících místech (kontakty uvedeny výše):

 • v pokladně FHK
 • v Turistických informačních centrech v Hradci Králové

Cena dárkového poukazu je 390 Kč, zakoupit jej lze po celý rok.

Pozn.:

 • Dárkový poukaz nelze vyměnit za vstupenku na akce jiného pořadatele.
 • Jeden dárkový poukaz je možné vyměnit za jednu vstupenku.