Akce jiného pořadatele
20/12
pátek
15:20

VZPOURA NEVĚST

Sál Filharmonie Hradec Králové
Akce jiného pořadatele

uvádí DIVADLO PALACE

Autorská režie: Michaela Doleželová

Výprava: Miroslav Král
Hudební aranžmá, nahrávka a pěvecké nastudování: Filip Tailor


Dr. Zapletalová Zuzana Slavíková

Paní Jana Kateřina Macháčková

Slečna Romana Daniela Šinkorová

Slečna Marie Lída Rašilovová

Slečna Hana Miluše Bittnerová / Vendula Fialová

Slečna Petra Michaela Sejnová / Natálie Tichánková

Pan Marek Richard Trsťan

Vítejte v agentuře Beremese.cz – tradice, profesionalita, pozitivní reference! Budete-li se vdávat, nesmíte zapomenout na nic důležitého: sladit kytici s kravatou ženicha, objednat koláčky a hlavně získat duševní klid a vyrovnanost.

Láska je láska, ale řízek je řízek.

Pět žen ve věku od 19 do 70 let a jeden muž se sejdou ve svatební agentuře, aby se připravili na svůj velký Den. Jejich touhy, očekávání a životní osudy vytvářejí vynikající platformu pro bláznivou komedii na téma žena x muž, manželství x svoboda.

Komediální příběh o předsvatebním hledání sebeúcty napsaný ženami nejen o ženách a nejen pro ženy.

... svatba je jedním z nejdůležitějších dnů člověka, především pak ženy. Na svatbu je třeba zhubnout, vybrat správné šaty, které budou ladit se daným odstínem celého dne, zvolit správnou hudbu, sestavit seznam hostů i vhodné menu... Ale především je nutné si uvědomit, zda "ten jediný" je právě tím jediným... Divadlo PALACE připravuje komedii s písněmi "Vzpoura nevěst", která o zmiňované cestě ku dni "D" s humorem, laskavou ironií i typicky českým nadhledem pojednává. Jeviště Divadla PALACE se tak mění na svatební agenturu, či spíše výcvikové středisko pro nevěsty, kde vládne rukou přísnou Dr. Zapletalová v sofistikované interpretaci Zuzany Slavíkové, která na jeden mění ženy v princezny, pro které přijíždí princ (někdy na bílém koni, jindy v mercedesu a občas....).