16/6
16/6
neděle
19:00
Akce jiného pořadatele

Shirley Valentine

Sál Filharmonie Hradec Králové
Akce jiného pořadatele

Vážení diváci, z důvodu nemoci paní Simony Stašové bylo opět divadelní představení Shirley Valentine přeloženo na nový termín, a to 16.6. 2024.

Všechny vstupenky z původního termínu 29.9. 2023 i 26.1. 2024 zůstávají nadále v platnosti. vstupenky lze případně vrátit v místě zakoupení do konce února 2024.

Prosíme, přijměte naši velkou omluvu za vzniklou situaci. Pavel Sršeň, Agentura STARMAN

 

 

 

 

 

Po několika letech a zcela výjimečně se do Hradce Králové vrací Simona Stašová ve své životní roli! 

Shirley Valentine je jméno dívky, kterou ta současná, čtyřicetiletá matka rodiny a manželka počestného občana, už dávno není.  I  když  se  musí starat hlavně o to, aby život její rodiny žijící v Liverpoolu běžel ve vyježděných kolejích, sny a touhy té dívky, kterou kdysi byla, v ní zůstávají. Snad proto podlehne návrhu své kamarádky a udělá něco, co se od ní neočekává – odjede na dovolenou  do  míst, kde se pěstuje vinná réva, do Řecka. A tam začíná nový život, nové dobrodružství, všechno to, co už považovala za ztracené. Bravurní komedie o hledání vlastní identity z dílny známého  britského komediografa Willy Russella, jehož muzikál Pokrevní bratři obletěl celý svět, je určena nejen všem ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale i všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu. Navíc je skvěle napsané monodrama, v němž herečka ztvárňuje nejen Shirley, ale zároveň všechny postavy jejího mikrosvěta, přímo stvořené pro hvězdu Městských divadel pražských Simonu Stašovou, která dlouho čekala právě na takovouto příležitost. Sama se vyjádřila, že tahle hra je právě o tom, co touží říct teď v tuto chvíli.

Režie Zdeněk Kaloč.

Uvádí Ag. Pavel Sršeň

 

Předprodej vstupenek na www.hkpoint.cz, v Infocentru na Eliščině nábřeží a ve večerní pokladně Filharmonie

Akce jiného pořadatele

Související koncerty

12/6
12/6
středa
18:00
Akce jiného pořadatele

ORCHESTRÁLNÍ VEČER

Sál Filharmonie Hradec Králové
Akce jiného pořadatele