Koncerty FHK po vládních opatřeních z 8. září

Koncerty FHK po vládních opatřeních z 8. září

20.10.2020 | Tak co teď? Jak to bude se vstupenkami? Bude koncert? Který? Kdy? Máme mít roušky? Bude to dneska, prosim Vás? Prosim Vás a co ten koncert v dubnu 2021, bude?

Myslíme, že jsme na tom všechny organizace stejně. A stejně jako vy, naši milí diváci a posluchači, víme to, co je řečeno v televizi a ve zprávách, (bohužel, víc nevíme, kéž by!). Snažně vás proto prosíme o trpělivost, informace budou přicházet postupně, nyní se pro vás snažíme je sepsat co nejsrozumitelněji!

Moc nás to mrzí, ale s ohledem na nařízení Ministerstva zdravotnictví vyhlášená dne 8. 10. jsou všechny koncerty v době od 12. 10. do 3. 11. zrušeny. Hledáme co nejlepší řešení pro vás i pro nás.

Prozatím se jedná o koncerty:

  • 11. 10. (F1/B2 – Děvčátko se sirkami) abonentní koncert Bílé řady, který byl součástí Hudebního fóra, bude v průběhu sezóny 2020/2021 pro abonenty FHK nahrazen koncertem s náhradním programem. Vstupenky zakoupené mimo abonmá zůstávají na náhradní koncert v platnosti.
  • 13. 10. (F2 – Píseň o Zemi) a 15. 10. (F3 – Gran Toccata) Koncerty festivalu Hudební fórum Hradec Králové 2020 zrušeny, nebude náhradní termín. Vstupenky lze vrátit v místě zakoupení, peníze za vstupenky zakoupené přes internet se budou vracet automaticky.
  • 22. 10. (Ž1 – Tak pravil Zarathustra) Přeloženo a hledáme náhradní termín, budeme vás informovat. Vstupenky jsou v platnosti.
  • Koncert 28. 10. (Slavnostní koncert – Janáček, Dvořák) je zrušen a nebude náhradní termín. Vstupenky lze vrátit v místě zakoupení, peníze za vstupenky zakoupené přes internet se budou vracet automaticky.
  • Vstupenky na festival Hudební fórum Hradec Králové, který byl zrušen budete moci vrátit fyzicky v místě nákupu do 31. listopadu. Vstupenky zakoupené elektronicky Vám budou automaticky vráceny na Váš bankovní účet.

O dalším rušení či překládání koncertů vás budeme informovat. Doufáme, že se brzy potkáme v budově Filharmonie. Snad to bude dříve než na Nový rok. Myslíme na vás!

Všechny dotazy ohledně vracení vstupenek vám rádi zodpovíme na e-mailu pokladna@fhk.cz.