Program Filharmonie Hradec Králové

5/2018
po
út
st
čt
so
ne
 
út
1
st
2
čt
3
4
so
5
ne
6
po
7
út
8
st
9
čt
10
11
so
12
ne
13
po
14
út
15
st
16
čt
17
18
so
19
ne
20
po
21
út
22
st
23
čt
24
25
so
26
ne
27
po
28
út
29
st
30
středa 30/5
20:00 MHF Pražské jaro
čt
31
6/2018
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
1
so
2
ne
3
po
4
út
5
st
6
čt
7
8
so
9
sobota 09/6
18:00 Piráti z Karibiku
ne
10
neděle 10/6
18:00 Piráti z Karibiku
po
11
út
12
st
13
15
so
16
ne
17
po
18
út
19
st
20
čt
21
čtvrtek 21/6
17:00 Suk, Smetana, Škroup
22
so
23
ne
24
neděle 24/6
19:00 To nejlepší z Carmen
po
25
út
26
st
27
čt
28
čtvrtek 28/6
19:30 Letní koncert
29
so
30
7/2018
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
 
 
ne
1
neděle 01/7
19:00 Filas, Dvořák
po
2
pondělí 02/7
19:00 Filas, Dvořák
út
3
st
4
čt
5
6
so
7
ne
8
po
9
út
10
st
11
čt
12
13
so
14
ne
15
po
16
út
17
st
18
čt
19
20
so
21
ne
22
po
23
út
24
st
25
čt
26
27
so
28
ne
29
po
30
út
31
8/2018
po
út
st
čt
so
ne
 
 
st
1
středa 01/8
19:00 Koncert v Senátu PČR
čt
2
3
so
4
sobota 04/8
19:30 Madamme de Paris
ne
5
po
6
út
7
st
8
čt
9
10
pátek 10/8
19:30 Elgar, Čajkovskij, Brahms
so
11
sobota 11/8
19:00 Mozart, Chopin
ne
12
po
13
út
14
st
15
čt
16
čtvrtek 16/8
20:00 Michael Jackson Symphony
17
so
18
ne
19
neděle 19/8
20:00 Václav Hudeček a jeho hosté
po
20
út
21
st
22
čt
23
24
so
25
ne
26
po
27
pondělí 27/8
19:00 Hudební festival Zlatá Pecka
út
28
st
29
čt
30
9/2018
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
 
so
1
po
3
út
4
st
5
čt
6
7
so
8
ne
9
po
10
út
11
st
12
středa 12/9
19:30 B1 – Inaugurační koncert
čt
13
14
so
15
po
17
út
18
st
19
čt
20
čtvrtek 20/9
19:00 Smetana: Má vlast
21
so
22
ne
23
po
24
út
25
st
26
čt
27
čtvrtek 27/9
19:30 Ž1 – Zář svobody
28
so
29
ne
30
10/2018
po
út
st
čt
so
ne
po
1
út
2
st
3
čt
4
čtvrtek 04/10
19:30 Michael Jackson Symphony
5
so
6
ne
7
neděle 07/10
19:00 J. B. Foerster: Svatý Václav
po
8
pondělí 08/10
19:30 M1 – Cigánski diabli
út
9
st
10
čt
11
čtvrtek 11/10
19:30 B2 – Pravda a láska vítězí
12
so
13
ne
14
po
15
út
16
st
17
čt
18
19
so
20
ne
21
po
22
út
23
st
24
středa 24/10
19:00 Smetana: Má vlast
čt
25
26
pátek 26/10
18:00 Škroup, Smetana
ne
28
po
29
út
30
st
31
středa 31/10
19:00 Salome
11/2018
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
čt
1
2
so
3
ne
4
po
5
st
7
čt
8
9
pátek 09/11
19:30 Requiem – „Oratio spei“
so
10
ne
11
neděle 11/11
19:00 Requiem – „Oratio spei“
po
12
út
13
st
14
středa 14/11
19:30 Z1 – Kdyby tisíc klarinetů
čt
15
16
so
17
ne
18
po
19
st
21
čt
22
čtvrtek 22/11
20:00 F2 – Anděl světla
23
so
24
sobota 24/11
20:00 F3 – Hvězdy tančí
ne
25
po
26
út
27
úterý 27/11
20:00 F4 – Koncert pro lidská práva
st
28
čt
29
30
12/2018
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
 
so
1
sobota 01/12
16:00 O1 – Vynálezy a patenty
ne
2
po
3
út
4
st
5
čt
6
čtvrtek 06/12
19:30 BENEFIČNÍ KONCERT
7
ne
9
po
10
út
11
st
12
čt
13
14
so
15
ne
16
neděle 16/12
19:30 Xmas gala 2018
po
17
út
18
úterý 18/12
19:30 Xmas gala 2018
st
19
čt
20
čtvrtek 20/12
19:30 Kabát, Ryba
21
so
22
ne
23
po
24
út
25
st
26
čt
27
28
so
29
ne
30
neděle 30/12
18:00 Malý Silvestr
po
31
pondělí 31/12
15:00 Silvestrovský koncert
1/2019
po
út
st
čt
so
ne
 
út
1
úterý 01/1
19:00 Novoroční koncert
st
2
čt
3
4
so
5
ne
6
neděle 06/1
19:00 Z2 – Noc v Benátkách
po
7
út
8
st
9
středa 09/1
19:00 Spřízněni volbou
čt
10
čtvrtek 10/1
19:30 B4 – Spřízněni volbou
11
so
12
ne
13
po
14
út
15
st
16
čt
17
čtvrtek 17/1
19:30 Ž2 – Volá Londýn
18
so
19
sobota 19/1
20:00 Classic Prague Awards 2018
ne
20
po
21
st
23
čt
24
25
so
26
ne
27
neděle 27/1
19:00 Č2 – Labutí jezero
po
28
út
29
st
30
2/2019
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
1
so
2
ne
3
po
4
út
5
st
6
čt
7
8
so
9
ne
10
po
11
út
12
st
13
čt
14
čtvrtek 14/2
19:30 B5 – Mou lásku máš
15
so
16
ne
17
po
18
út
19
st
20
čt
21
čtvrtek 21/2
19:30 Vodák, Ryba
22
so
23
ne
24
po
25
út
26
úterý 26/2
19:00 Č3 – La Traviata
st
27
čt
28
čtvrtek 28/2
19:00 Z3 – Zvonokosy
3/2019
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
1
so
2
ne
3
po
4
út
5
čt
7
8
so
9
ne
10
po
11
út
12
st
13
15
so
16
ne
17
po
18
út
19
st
20
středa 20/3
19:00 Osud hrdiny
čt
21
čtvrtek 21/3
19:30 B6 – Osud hrdiny
22
so
23
ne
24
po
25
út
26
st
27
středa 27/3
19:00 Koncert studentů PdF UHK s FHK
čt
28
29
so
30
sobota 30/3
16:00 O2 – Pohádkový les
ne
31
4/2019
po
út
st
čt
so
ne
po
1
út
2
st
3
čt
4
čtvrtek 04/4
19:00 Č4 – Joshua Tree Symphony
5
so
6
ne
7
po
8
út
9
st
10
středa 10/4
19:30 B7 – Vzpomínky na Rusko
čt
11
12
so
13
ne
14
po
15
út
16
st
17
čt
18
19
so
20
ne
21
po
22
út
23
st
24
čt
25
so
27
sobota 27/4
19:00 Queen Night
ne
28
po
29
út
30
5/2019
po
út
st
čt
so
ne
 
 
st
1
středa 01/5
19:00 Kytice
čt
2
3
so
4
sobota 04/5
19:00 Z4 – Holka nebo kluk
ne
5
po
6
út
7
úterý 07/5
19:30 M4 – Broadway Lights
st
8
čt
9
10
so
11
ne
12
po
13
út
14
st
15
čt
16
čtvrtek 16/5
19:30 B8 – Románská noc
17
so
18
ne
19
po
20
út
21
st
22
čt
23
čtvrtek 23/5
19:30 Ž4 – Znějící krásno
24
so
25
ne
26
neděle 26/5
19:00 Schubert, Vivaldi
po
27
út
28
úterý 28/5
19:30 Schubert, Vivaldi
st
29
čt
30
31
6/2019
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
 
so
1
sobota 01/6
16:00 O3 – Děti v moři hudby
ne
2
po
3
út
4
st
5
7
so
8
ne
9
po
10
st
12
čt
13
14
so
15
ne
16
po
17
pondělí 17/6
19:00 Krejčík, Vasks, Dvořák
út
18
st
19
čt
20
so
22
ne
23
po
24
út
25
st
26
čt
27
čtvrtek 27/6
19:30 Letní koncert – benefiční
28
so
29
ne
30
7/2019
po
út
st
čt
so
ne
po
1
út
2
st
3
čt
4
5
so
6
ne
7
po
8
út
9
st
10
čt
11
12
so
13
ne
14
po
15
út
16
st
17
čt
18
19
so
20
ne
21
po
22
út
23
st
24
čt
25
26
so
27
sobota 27/7
20:30 Michael Jackson Symphony
ne
28
po
29
út
30
st
31
8/2019
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
čt
1
2
so
3
ne
4
po
5
út
6
st
7
čt
8
9
so
10
ne
11
po
12
út
13
st
14
čt
15
16
so
17
sobota 17/8
18:00 Koncert v Neratově
ne
18
po
19
út
20
st
21
ne
25
po
26
út
27
st
28
čt
29
30
9/2019
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
 
 
ne
1
po
2
út
3
čt
5
6
so
7
ne
8
neděle 08/9
19:00 Harry Potter – filmová hudba
po
9
út
10
st
11
středa 11/9
19:00 Kytice
čt
12
so
14
ne
15
neděle 15/9
17:00 S1 – Hrají mistři
po
16
út
17
st
18
čt
19
čtvrtek 19/9
19:30 B1 – Idée fixe po italsku
20
so
21
ne
22
po
23
út
24
st
25
čt
26
čtvrtek 26/9
19:30 Ž1 – Osudu navzdory
27
so
28
ne
29
po
30
10/2019
po
út
st
čt
so
ne
 
st
2
čt
3
4
so
5
sobota 05/10
19:00 Mozart, Koželuh, Dvořák
ne
6
po
7
út
8
úterý 08/10
19:30 David Koller Acoustic
st
9
čt
10
11
so
12
ne
13
po
14
út
15
úterý 15/10
20:00 F1/B2 – Metakosmos
20:00 F1/B2 – Metakosmos
st
16
čt
17
čtvrtek 17/10
20:00 F2 – Dlátem a štětcem
18
so
19
ne
20
po
21
út
22
úterý 22/10
20:00 F3 – Americké příběhy
st
23
čt
24
čtvrtek 24/10
20:00 F4 – Na Shakespeara a Homéra
25
so
26
ne
27
po
28
út
29
st
30
čt
31
11/2019
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
1
so
2
ne
3
po
4
pondělí 04/11
19:30 M2 – Janek Ledecký Symphonic
út
5
st
6
čt
7
čtvrtek 07/11
19:00 Smetana, Dvořák
8
pátek 08/11
19:00 Smetana, Dvořák
so
9
ne
10
po
11
út
12
st
13
středa 13/11
19:30 Třicet let svobody
čt
14
čtvrtek 14/11
19:00 Z1 – Začalo to Vestpocketkou
15
so
16
ne
17
neděle 17/11
19:00 Smetana, Dvořák
po
18
út
19
st
20
čt
21
22
ne
24
po
25
út
26
st
27
čt
28
čtvrtek 28/11
19:30 Ž2 – Od dumky po sambu
29
so
30
12/2019
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
 
 
ne
1
po
2
út
3
st
4
čt
5
čtvrtek 05/12
19:30 B3 – Na křídlech svobody
6
so
7
sobota 07/12
19:00 Hradišťan & Jiří Pavlica
ne
8
po
9
út
10
čt
12
13
so
14
ne
15
po
16
čt
19
20
so
21
ne
22
po
23
út
24
st
25
čt
26
27
so
28
ne
29
po
30
pondělí 30/12
18:00 Malý Silvestr
út
31
úterý 31/12
15:00 Silvestrovský koncert
1/2020
po
út
st
čt
so
ne
 
 
st
1
čt
2
3
so
4
ne
5
po
6
út
7
st
8
čt
9
čtvrtek 09/1
19:30 B4 – Beethoven 250
10
pátek 10/1
19:00 Popelka
so
11
ne
12
po
13
út
14
st
15
čt
16
čtvrtek 16/1
19:30 Harfenianna
17
so
18
ne
19
neděle 19/1
19:00 Z2 – Evita
po
20
út
21
st
22
čt
23
24
so
25
ne
26
po
27
út
28
st
29
čt
30
2/2020
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
 
so
1
ne
2
neděle 02/2
19:30 Beethoven – Missa solemnis
po
3
út
4
čt
6
7
so
8
ne
9
po
10
út
11
st
12
čt
13
14
so
15
ne
16
po
17
út
18
st
19
čt
20
čtvrtek 20/2
19:30 B5 – Posvátné symfonie
21
so
22
ne
23
neděle 23/2
17:00 S3 – Bedekr po rynku světa
po
24
út
25
úterý 25/2
19:30 M3 – Warhol & Underground
st
26
čt
27
28
pátek 28/2
19:00 Z3 – Na tý louce zelený
so
29
3/2020
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
 
 
ne
1
po
2
út
3
st
4
čt
5
6
so
7
ne
8
po
9
út
10
st
11
čt
12
13
so
14
sobota 14/3
16:00 O2 – Hradecké tajnosti
ne
15
po
16
út
17
st
18
čt
19
čtvrtek 19/3
19:30 B6 – Šašek a císař
20
so
21
ne
22
po
23
út
24
st
25
čt
26
27
so
28
sobota 28/3
19:00 FHK ve Wiesbadenu
ne
29
po
30
út
31
4/2020
po
út
st
čt
so
ne
 
 
st
1
čt
2
3
so
4
ne
5
po
6
út
7
st
8
středa 08/4
19:30 B7 – Kouzlo Velkého pátku
čt
9
10
so
11
ne
12
po
13
út
14
st
15
čt
16
17
so
18
ne
19
po
20
út
21
st
22
čt
23
čtvrtek 23/4
19:30 Ž4 – Proměny
24
so
25
ne
26
neděle 26/4
17:00 S4 – Varhanní recitál
po
27
út
28
čt
30
5/2020
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
1
so
2
ne
3
po
4
út
5
st
6
čt
7
8
so
9
ne
10
po
11
út
12
st
13
čt
14
15
so
16
ne
17
po
18
út
19
st
20
čt
21
čtvrtek 21/5
19:30 B8 – Zvuky přírody
22
so
23
ne
24
po
25
st
27
čt
28
29
so
30
ne
31
6/2020
po
út
st
čt
so
ne
po
1
út
2
st
3
čt
4
5
so
6
ne
7
po
8
út
9
st
10
čt
11
12
so
13
ne
14
po
15
út
16
st
17
čt
18
19
so
20
ne
21
po
22
út
23
st
24
čt
25
26
so
27
ne
28
po
29
út
30
ABO ŽLUTÁ
26/9
čtvrtek
19:30

Ž1 – Osudu navzdory

Sál Filharmonie Hradec Králové
Abonentní řada ŽLUTÁ
vstupenky
poslední místa!

více info
ABO MODRÁ
1/10
úterý
19:30

M1 – (Kino)varhanní svět Vlasty Bičíka

Sál Filharmonie Hradec Králové
Abonentní řada MODRÁ
vstupenky
stále k dispozici

více info
FHK hostuje
5/10
sobota
čas bude upřesněn

Mozart, Koželuh, Dvořák

Praha, Obecní dům
Filharmonie hostuje

Aktuálně

Uzavírka Eliščina nábřeží ve středu 4. 9.

4.9.2019 | Vážení návštěvníci,

upozorňujeme Vás, že při návštěvě slavnostního koncertu Konzervatoře Pardubice ve středu 4. 9. 2019 od 19.00 nebude možno zaparkovat na Eliščině nábřeží. Důvodem je celková uzávěra tohoto nábřeží a přilehlých ulic kvůli akci Bezpečné nábřeží. Prosíme vás o zaparkování v ostatních přilehlých místech, případně doporučujeme jako nejpohodlnější možnost nově otevřený parkovací dům v Gayerových kasárnách.

Omluvte prosím toto omezení. Doufáme, že i tak si koncert absolventů Konzervatoře Pardubice užijete.

Brožura pro 42. koncertní sezónu ke stažení

1.7.2019 | Brožuru i přehledný kalendář koncertů FHK si můžete stáhnout a mít je při ruce i v elektronické podobě.

Brožura koncertní sezóny 2019/2020 (PDF, 7,58 MB)

Kalendář koncertů sezóny 2019/2020 (PDF, 120 kB)

číst více...

FHK uvede baletní představení slibující výjimečný zážitek

19.3.2019 | Evropská premiéra světově uznávané skladby, živý orchestrální doprovod k projekci na plátně, zčeřené vody soudobé světové hudby, s tím vším má již Filharmonie Hradec Králové nejednu zkušenost. Večer 4. dubna toto, a ještě více, nabídne svým posluchačům na koncertě Joshua Tree Symphony.

číst více...

Partneři